Mūsu unikālie risinājumi


Mēs esam pirmie tirgū, kas piedāvā tehnoloģiskas inovācijas un uzlabojumus. Mums ir virkne patentu (apzīmēti ar PP = “Prihoda Patents”) un vairākos gadījumos, kas aprakstīti zemāk, mēs esam vienīgais uzņēmums, kas piegādā šādu aprīkojumu.

 NEGATĪVA SPIEDIENA GAISA VADI

Mūsu patentētā spriegošanas struktūra ļauj mums ražot taisnstūra gaisa vadus, ko var izmantot arī nosūcei. MIKROPERFORĀCIJA

Virziena caurumi ar diametru mazāku par auduma biezumu ir Příhoda dizaina patents. Tie nodrošina vairākas priekšrocības, ja tos izmanto virsmā gaisa padevei zemā ātrumā. SQUAIRETEX®

Plakaniem difuzoriem griestos nav jābūt no lokšņu metāla; mūsu SquAireTex piedāvājuma klāsts ir pilntiesīga alternatīva.


 AUDUMA SPRAUSLAS

Sprauslas, kas savienotas ar ultraskaņu, no 20 līdz 40 mm diametrā ir lielisks veids, kā sasniegt lielāku plūsmas diapazonu. Tās ir ievērojami uguns izturīgākas un labāk stāv uz gaisa vadiem, salīdzinot ar plastmasas sprauslām.
 KABATAS

Izmanto, lai iztaisnotu slīpu gaisa plūsmu no perforēta auduma un novērstu gaisa plūsmu izplatīšanos gar gaisa vadiem. AUDUMA AIZVARS

Pirmais auduma aizvars tirgū, ko izmanto īslaicīgai gaisa vada daļas vai zara slēgšanai.


 IZOLĒTI UN DUBULTI GAISA VADI, SKAŅAS DAMPERS

Lai novērstu kondensāta veidošanos uz gaisa vada virsmas un lai samazinātu siltuma vai dzesēšanas zudumus, mēs ražojam gaisa vadus, kas ir vai nu ar siltumizolāciju, vai arī dubulti ar gaisu starpslānī. Izolētie gaisa vadi ir arī ļoti efektīvi skaņas damperi.


 LATERNA AR MEMBRĀNU

Šis vietu taupošais liela apjoma difuzors ļauj gaisam būt piegādātam horizontāli vai vertikāli uz leju - atkarībā no iekšējās membrānas stāvokļa.


 AUDUMA KRĀSU MODIFIKĀCIJAS

Mūsu pašu krāsošanas un poligrāfijas tehnoloģijas ļauj mums piedāvāt audumu jebkurā krāsā vai izdrukāt to ar grafiku pēc Jūsu izvēles, visi ar standarta piegādes termiņu.