Kā mēs atštiramies

Mūsu produkti nav nemaz tik vienkārši, kā varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena. Tas bieži vien ir sarežģīts uzdevums sasniegt gaisa sadali atbilstoši mūsu klientu prasībām, un tas prasa atbilstošas zināšanas un pieredzi. Mēs risinām desmitiem gadījumu katru dienu, tāpēc uzskatām sevi par ekspertiem šajā jomā. Mēs izmantojam mūsu pašu projektēšanas programmatūru, kas tiek nepārtraukti pilnveidota ar mūsu pašu programmētāju. Mēs nodrošinām mūsu speciālistus ar visprecīzāko tehnoloģiju gaisa plūsmu un troksņa modelēšanai un mērīšanai.

Mēs sevi uzskatām par visinovatīvāko uzņēmumu šajā jomā. Mēs esam ieviesuši tirgū virkni oriģinālu risinājumu, mums pieder vairāki patenti un funkcionālie modeļi. Kvadrātveida auduma gaisa vadus, kas domāti gaisa izplūdei, Jūs varat iegādāties tikai pie mums. Mēs bijām pirmie, kas izmanto mikroperforāciju gaisa sadalei zemā ātrumā un pēc tam mēs izstrādājām pareizo metodi mikrocaurumu griešanai leņķī. Jau kādu laiku esam pievērsušies spiediena zudumu samazināšanai gaisa sadales sistēmās.

Mēs esam optimizējuši visas ražotās formas un radikāli samazinājuši zaudējumus turbulences ekvalaizeros. Mūsu pētījumi gaisa novirzei no perforācijas ir radījuši virkni pasākumu, no kuriem plūsmas pretnovirzīšanās kabatas strādā vislabāk. 2015. gadā mēs radījām pirmo auduma virpuļa difuzoru - SquAireTex. Mūsu iekšējās gaisa vadu membrānas, kas ir par pamatu aizvaram un liela apjoma difuzoram, piedāvā plašu pielietojumu. Mūsu ultraskaņas metināšanas mašīnas ļauj mums ražot auduma sprauslas izmērā sākot ar 20 mm.